جایی که گریستن

بازی کودکانه ای ست

دوری مضحک ترین

رنج جهان

و دلبستن

کار مترسکی دشوار

از من نخواه

دوستت داشته باشم ...

                                نسرین

/ 15 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسرين

سلام جناب محمد آقا بد نیست شما هم شعر امروز را کمی مطالعه بفرمایید ...شعر امروز خالی از کنایه و استعاره است ...

نسرین

ضمنا این جا همه ملحفه ها از کتان و چیت است ملحفه استعاره و کنایه پیدا نمیشه !!!

صبا

نسرینم اما من از تو میخواهم که عاشقانه و با تمام وجود مرا دوست بداری

صبا

... و تمام گرفتاریهای انسان امروز و زبان امروز پیچیده شدن در ملحفه های استعاره و کنایه است...اینجا صفحه ایست که اشک چشم و مو یه های دل در ان میریزد نه شعری به زبان انسان بیچاره امروزی که عشق را قطعه قطعه کرده است..

نسرین

صبای عزیزم ممنونم که مرا مثل همیشه می فهمی ...

صفا

نسرين جان ! سری به سايت فريبا بزن ... غزل تازه اش مثل هميشه خواندنی است !

ان بازيهای کودکانه ان قهر و اشتی يک روزه ما مترسک ان روزهائيم

سلام ...

بازم ميخوام قصه بگم براتون از اون همه شادی و غم براتون دلم ميخواد ميدون و بازش کنم مهربون قصه رو نازش کنم شبای زلف یار ، درازش خوبه پنجره های باز بازش خوبه باد که بیاد پرده تکون میخوره دلم ، دلم! طفلکی خون میخوره وقت گلاب گیریه ، یار اومده باورتون بشه ! بهار اومده! صدا صدای ياره گوش بيارين! گلاب ميخواد ، گلاب فروش بيارين! میدونو بازترش کنین بچه ها! شیطونو باز خرش کنین بچه ها اون وسطی ! کی بود؟ بگین بچه ها! کشتی کجا بوده ؟... زمین ! بچه ها!

سلام ...

نسرين ! خانم تهرانی ! سلام ... اون توضيحی که در مورد مسنجر و خانم صفای مهربان و ...عرض کردم ، تنها اعلام برائت بنده بود!از آنچه میتواند بی ادبانه اتفاق بیفتد! خواستم بگویم جز دوست داشتن و ارادت چیزی برای گفتن به شما نداشته و ندارم! سابقا برای آنچه از فکر من میگذشت ، صفحه ای داشتم که متاسفانه برخی دوستان همشهری(من از اهالی ایلام -شیامن ایران- هستم) از بی سوادی رایانه ای بنده بهره!! برده و این طرف آن طرف به آزار دیگران می پرداختند و با عنوانی غیر از عنوان خودشان شیطنت میکردند(البته احتمالا!!!). اگر شد که ارسال پست الکتریکی یاد بگیرم حتما عرض خواهم کرد مفصل ! تنها صفحه شما باقی مانده ...دستور بفرمائید حتما می روم تا مزاحم نباشم! در تو و چین غزلی خواهم نوشت فی البداهه! که احتمالا طلوع آن این باشد! قدم های مرا در پی ، غم بسیار اگر باشد به شادی بگذرد غم ، روبرویم یار اگر باشد پس و پیش جهان را پیش و پس فرقی نخواهد بود پسی در پیش و پیشی در پس دیدار اگر باشد .

چيزی برای...

قلندر ياوه میبافد اگر بيعار هم باشد دروغی تازه ميگويد اگر بيکار هم باشد قوافی هم که بسيارند و خروارند و تکرارند اگر اينها نشد آوار يا افسار هم باشد توهم ، توطئه ، تهمت به اين و آن ، به آن و اين به هرکس هرکه ميخواهد به يار غار هم باشد ....