زندگی مواجهه ابدی انسان است با انتخاب ...

به نظر می رسد که هر انتخاب مثل خطی است که بر صفحه ی سفید هستی خود می کشیم .

بسیاری از آدم ها که انتخاب هایشان خوب نیست در طول زندگی مجموعه ای از خط های کج و کوله و نامفهوم تولید می کنند که هیچ معنای روشنی ندارند.

اما آنها که انتخاب های درستی دارند ؛ رفتارهایشان خطوط متوازن و معناداری را به وجود می آورد ؛

چیزی شبیه به یک تابلوی نقاشی .

نقل از کتاب « روی ماه خداوند را ببوس »  اثر :مصطفی مستور

/ 34 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین میرزائی

وقتی که آئینه داری نیست.تا که بر تاباند و بنماید این سیمای گرد آلود را بر خویش تا ببیند، بنگرد گردی که بر رخسار غمگینش نشسته، چگونه ،چون بر آید از درون خویش و بر گیرد قلم را تا که بنویسد غم دیرینه اش را، وقتی که یاری را غم یاری نباشد .نمی دانم که یاد یار دور افتاده ای هست؟در این دنیای کوچک ،ما چقدر از یکدگر دوریم!چقدر نسبت به هم بیگانه و تنها و مهجوریم!انگار سالی بیشتر از آن سلام بی ریای پاک بر لب ها گذر کرده است.

سلام

سلام

سلام

سلام

انجمن مجازی

با سلام . انجمن مجازی ایران ـ ویژه نقد شعر ـ بیستمین جلسه ی خود را به نقد اشعار رضا آسیایی اختصاص داده است . بدینوسیله از شما فرهیخته ی گرامی دعوت می شود تا در جمع انجمن حضور یابید .

فروغ

[گل]

godo54

سلام . برایم جالب بود که تصادفی با تکه ای از داستان مستور برخورد کردم . ولی من استخوان خوک را ترجیح می دهم و حرف هایی که برای آن نوشته ام . منتظرم

حسين

سلام وبلاگ قشنگي داري سري هم به ما بزن

وحید

سلام خیلی قشنگ مینویسید خیلی با نوشته هاتون حال کردم من لینکتون کردم خواستید لینکم کنید

سونیا

.سلام اینو بخونید: البته من ننوشتما یکی برام فرستاده ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)