پیامبری در رگ های من

هر روز

تو را وعده می دهد به ظهور

رنج دوری ات اما ...

می اندیشم

هیچ رسالتی آیا

بی تکریم درد هست ؟

ای عشق !

کاش

نام دیگرت پرواز بود

                          نسرین

                      

/ 19 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسرین

فریبا جونم سلام . سوغاتی از سفر سنگ !!! دیدن دارد . نام این شهر که ما رفتیم صخره اژدها بود ...به دیدن غاری که انسان را پذیرایی می کرده است در دل خویش ... اما یک تخم اژدها برات گذاشتم کنار که تا من برسم به ایران یه بچه اژدها سر از تخم میاره بیرون . البته اگه تا اون موقع مامانش نیاد به انتقام ما رو بخوره

م.ر.ت

سوغاتی ما هم فراموش نشود!

نسرين

صفا جونم بی صبرانه منتظر شنیدن و دیدنتم قرارش با تو ...

نسرین

سلام استاد یعنی شما هم ...

فريبا

سلام نسرين جون . من به خاطر تموم مشغله هايی که خودت کاملا ازشون خبر داری . تا مدتی نمی تونم مزاحم اين صفحه بشم .دعا کن اين نيز بگذرد. البته خدا با صابران است. ضمنا از سوغاتی ت ممنون می تونی برای اينکه حروم نشه باهاش یه نيمروی خانواده درست کنی و اگه اضافه اومد یک کم هم برای خانوم نمی دونم چیچی همسایه ی طبقه ی یازدهم تون ببری ... من سلامتی تو می خوام فقط. اون بیتی هم که گفتی به روی چشم. صفای عزیز ضمن عرض سلام ازت خداحافظی می کنم و مثه همیشه این نسرین بی تاب رو به دست های عاقل و صبور تو می سپرم . هواشو داشته باش. حیف آن روزها رفتند آن روزهای خوب آن روزهای سالم سرشار آن روزهای مدرسه با نیمکت های پر از اسرار و لحظه های روشن و رنگین بی تکرار.(با اجازه فروغ البته) فدای هردوی شما . خدانگهدار.

مسيح

سلام نسرين جان منم تخم اژدها می خوام اونم از نوع سبز مثل تابالوکا

نفیسه

سلام نسرین جان خوشحالم که بعد از این همه مدت پیدایت کردم امیدوارم هرکجا که هستی سبز باشی و موفق

مهدی ميرآقايی

سلام به اندازه چند شعر زيبا مهمانت شدم ... تازه به روز رسیدم اما نه با شعر... فعلا

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.