دلتنگ آن کوچ  هستم

که مرا

از خودم تهی می کرد

و بیهودگی های سرشتم را

جا می گذاشت

در سیاه چادر زندگی ...

سفر به سرنوشت

کولی آواره ای

که ته مانده های بی برگی اش را

پشت غروب می ریخت و

راهی فردا می شد

...

کجا مانده ای

ای بی بهانه ترین

بهانه بودن  ...

                     نسرین

/ 14 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...سلا م

نوبت وصل و لقاست نوبت حشر و بقاست نوبت لطف و عطاست بحر صفا در صفاست درج عطا شد پديد غره دريا رسيد صبح سعادت دميد صبح چه ؟ نور خداست صورت و تصوير کيست؟ اين شه و اين مير کيست اين خرد پير کيست؟اين همه روپوشهاست چاره روپوشها هست چنين جوشها!!! چشمه اين نوشها در سر و چشم شماست در سر خود پيچ ! ليک ،هست شما را دو سر! اين سر خاک از زمين وآن سر پاک از سماست ای بس سرهای پاک ريخته در پای خاک تا تو بدانی که سر ، زآن سر ديگر به پاست آن سر اصلی نهان وآن سر فرعی عيان دانک پس اين جهان عالم بی منتهاست ... ... شما سه نفر! براستی وجود داريد و مايه خوشحالی بود که در بازگشتگاه شما (در اين صفحه) من نيز به ابديت شما پيوستم!یا بعکس! از اينکه هر سه شما !!! از سه صفحه پاکم کرديد ! دستهای پاک کننده شما را می بوسم! و از شما دعا طلبکارم! -زيرا يرای شما دعا کردم- بازهم...درخيال بود! حالا تو ! سکوت شکسته ای در کلاس مجازی هستی! سلام............

.

رضا

کجا مانده ای ای بی بهانه که بهانه ام توئی

م.ر.ت

بدنامی حيات دو روزی نبود بيش آن هم بگويمت که کليما چه سان گذشت: يک روز صرف بستن دل شد به اين و آن يک روز هم به کندن دل زين و آن گذشت!!

مسيح

سلام

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان اول - افسانه غورباقه طلایی" به روز شد.

نسرين

صفای من تو کجایی کجا مانده ای در این برهوت سکوت ... دلم خیلی گرفته ...کاش باران ببارد این همه زخم را ...این همه درد را . کجایی همنشین تنهایی های غروب زده ام .

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.